English Deutsch Русский Italiano فارسی
 
Günümüzde her bir bilim dalının giderek kontrol ve otomasyon sektörüne hizmet ettiği düşünüldüğünde firmamızın, yetişkin mühendis kadrosuyla modern teknolojiyi kullanarak; danışmanlık hizmetleri, CNC, NC, PLC yazılımları ve Scada uygulamaları (Siemens, Omron, Fanuc,Delta, Telemecanique, Fatek, Moeller,Mitsubishi,Matsushita,Samsung,Schneider,Hitachi ve diğerleri), Mekatronik tasarım, Elektrik panosu uygulamarı, Elektronik tasarım, Otomasyon sarf malzemelerinin satımı konularında hizmet vermektedi

ŞİRKET PROFİLİ

2007 tarihiyle beraber HCT MÜHENDİSLİK-OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ firması KONTROL-OTOMASYON alanına yeni bir açılım getirmiş ve varolan mühendislik otomasyon firmaları arasında çözüm üretme noktasındaki ayrımıyla  Türkiye’ de ve dünyada yerini almıştır. Böylece, mühendislik-otomasyon alanında, firmaların ihtiyaçlarını gözeterek onlara çözüm üretmektedir.

Günümüzde her bir bilim dalının giderek kontrol ve otomasyon sektörüne hizmet ettiği düşünüldüğünde firmamız, yetişkin mühendis kadrosuyla modern teknolojiyi kullanarak; danışmanlık hizmetleri, CNC, NC, PLC yazılımları ve Scada uygulamaları (Siemens, Omron, Fanuc,Delta, Telemecanique, Fatek, Moeller ve diğerleri),  Mekatronik tasarım (özel makina yapımı-tamiri, ürün geliştirme...), Elektrik panosu uygulamarı(Alçak gerilim dağıtım panoları, Kumanda panoları, Alçak gerilim kompanzasyon panoları...), Elektronik tasarım(Freescale, Renesas, Atmel ve ARM tabanlı diğer işlemciler kullanarak  ürün tasarlama, Embeded tasarım...), Otomasyon sarf malzemelerinin satımı konularında hizmet vermektedir.

Araştırma-geliştirme çalışmalarına çok az önem verildiği günümüzde, bu alandaki boşlukları elektrik-elektronik ,otomasyon ve mekatronik konularında en iyi şekilde doldurarak müşterilerimize optimum çözümler üreme hedefiyle hareket ediyoruz.

Alanında uzman kadrosuyla HCT Mühendislik-Otomasyon, otomasyon konusunda bütün uygulamalara cevap vermektedir. HCT Mühendislik-Otomasyon, elde ettiği güven ve destekle Türkiye ve dünya işletmelerinin otomasyon, elektrik-elektronik, danışmanlık ve mekatronik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. HCT Mühendislik-Otomasyon 'un sunduğu  çözümlerin temel özellikleri; kullanılan kaynakları değişen pazar şartlarına uygun olarak optimize etmek, ekonomik ve teknik verimliliği artırmak,  kaliteyi standart haline getirmek, çalışma koşullarını iyileştirmek ve verimliliği-karlılığı artırmaktır. Kaliteye bir bütün olarak bakmaktayız. Politikamız, iç ve dış müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini sürekli iyileşen performansımızla düşük maliyete, hatasız ve zamanında karşılamaktır.

HCT Mühendislik-Otomasyon, en değerli kaynağının insan olduğunun bilinciyele çalışanlarıyla bir takım şeklinde hareket eder ve başarıda da bunu bir araç olarak kullanır. Faaliyetlerimizde iş ahlakına sahip çıkarak etik kurallara uygun hareket  ederiz.

 Kalıcı ve sektöründe odak olabilmek, sürekli yeni çalışmalarla gündem yaratabilmek bir vizyon olarak  bizim için yol aynasıdır.

REFERANSLAR

Kasımoğlu
Kasımoğlu Polimer Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Atılım Kalıp
Atilim Kalip Pres Döküm Makina San. Ve Tic. Ltd. Sti.

Özge Telekom

Eska Otomasyon

Dinamik
Dinamik Elektronik ve Bilisim Hizmetleri Tic. Ltd. Sti.

Hidroser
Hidroser Hidrolik Pnömatik Ekipmanlari San. ve Tic. A.S.

AnasayfaÜrünlerHizmetlerHizmetlerŞirket ProfiliBize Ulaşın

2007 © HCT Mühendislik Otomasyon Çözümleri. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Uygulama: Dinamik