English Deutsch Русский Italiano فارسی
 
Günümüzde her bir bilim dalının giderek kontrol ve otomasyon sektörüne hizmet ettiği düşünüldüğünde firmamızın, yetişkin mühendis kadrosuyla modern teknolojiyi kullanarak; danışmanlık hizmetleri, CNC, NC, PLC yazılımları ve Scada uygulamaları (Siemens, Omron, Fanuc,Delta, Telemecanique, Fatek, Moeller,Mitsubishi,Matsushita,Samsung,Schneider,Hitachi ve diğerleri), Mekatronik tasarım, Elektrik panosu uygulamarı, Elektronik tasarım, Otomasyon sarf malzemelerinin satımı konularında hizmet vermektedir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

danismanlik hizmetleriİşletmelerin, gelişen dünyada varlıklarını sürdürmesi ve büyüyebilmesi bakımından stratajik kararlar almasının zorunlu olduğu noktalarda; ofis otomasyonları, otomasyon makinelerinin alımı-satımı, elektrik-elektronik projelerin gerçekleştirilmesi, endüstriyel otomasyon programları, mühendislik çözümleri , stratejik planlama, otomasyon ürünleri bakımları, dış kaynak kullanımı, NC, CNC, PLC ve sistemlerinin yazılımı ve şirketlere özgü sistemlerin gerçekleştirilmesi konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi...

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Otomasyon ÇözümleriFirmamız bünyesinde Siemens, Omron, Fanuc, LG ve diğer marka PLC ve HMI programlamaları yazılmakta ve firmaların talep ettiği projeler doğrultusunda otomasyon tasarımları yapılmaktadır. Bu bazda yapılan sistemlerde isteğe bağlı olarak PC tabanlı çözümler de üretmekte olan firmamız hardware konusunda geniş bazda alternatifler üretebilmektedir.

Otomasyon çözümleri hakkında detaylı bilgi...

OTOMASYON SARF MALZEMELERİ SATIMI

Otomasyon ÇözümleriOtomasyon makinelerinde kullanılan elektrik-elektronik, hidrolik, pnömatik malzemeri müşterilerin istekleri doğrultusunda temin etmekteyiz.

Otomasyon sarf malzemeleri satımı hakkında detaylı bilgi...

ELEKTRONİK TASARIM

Elektronik Tasarım

Ürün Tasarlama
Elektronik kart tasarımı; ön çalışma, devre şemasının cizilmesi, baskı devrenin çizilmesi, elektronik kartın yapılması, devre elemanlarının montajı ve ürünün testi şeklinde aşamalardan geçilerek oluşur.

Embedded Tasarım
Embeded(gömülü) sistemlerin hem donanım hem de yazılım içermesi, onların tasarımı açısından bir çok zorluklar çıkarmaktadır. Bu da yazılımcı ve donanımcıları bir arada çalışmaya itmektedir. Tasarımın her aşamasında birlikte çalışma, görüş alışverişi olmak zorundadır.

Elektronik tasarım hakkında detaylı bilgi...

AnasayfaÜrünlerHizmetlerHizmetlerŞirket ProfiliBize Ulaşın
2007 © HCT Mühendislik Otomasyon Çözümleri. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Uygulama: Dinamik