English Deutsch Русский Italiano فارسی
 
Günümüzde her bir bilim dalının giderek kontrol ve otomasyon sektörüne hizmet ettiği düşünüldüğünde firmamızın, yetişkin mühendis kadrosuyla modern teknolojiyi kullanarak; danışmanlık hizmetleri, CNC, NC, PLC yazılımları ve Scada uygulamaları (Siemens, Omron, Fanuc,Delta, Telemecanique, Fatek, Moeller,Mitsubishi,Matsushita,Samsung,Schneider,Hitachi ve diğerleri), Mekatronik tasarım, Elektrik panosu uygulamarı, Elektronik tasarım, Otomasyon sarf malzemelerinin satımı konularında hizmet vermektedir.

ELEKTRONİK TASARIM

• Ürün Tasarlama: Elektronik kart tasarımı; ön çalışma, projelendirme, simülasyon, baskı devrenin çizilmesi, elektronik kartın prototipinin yapılması, devre elemanlarının montajı ve ürünün testi şeklinde aşamalardan geçtikten sonra üretime hazır dökümantasyonu ile birlikte hazır hale getirilir. Şirketimizin ARGE bünyesinde bu amaca yönelik kendi ürünlerimizi tasarlamamızın yanında diğer firmaların ihtiyaç duyduğu sektörüne özel elektronik kart tasarımı hizmetinide vermekteyiz. Elektronik kart tasarın gruplarımız; Güç Elektroniği, Endüstriyel Otomatik Kontrol, Motor Sürücüleri, SMPS, Endüstriyel Operatör Paneller, Hız Kontrolü gibi alanlardan oluşmaktadır. 

Elektronik Ürün Tasarım

• Embedded Tasarım: Embeded(gömülü) sistemlerin hem donanım hem de yazılım içermesi, onların tasarımı açısından bir çok zorluklar çıkarmaktadır. Bu da yazılımcı ve donanımcıları bir arada çalışmaya itmektedir. Tasarımın her aşamasında birlikte çalışma, görüş alışverişi olmak zorundadır. Böyle olmadığı takdirde, sistemin donanım ve yazılım kısımlarının birbiriyle uyumlu çalışması zorlaşmaktadır. Bu birlikteliğin diğer bir sebebi ise hem donanımın hem de yazılımın artık bir programlama işi haline gelmesindendir. İşte bu noktada şirketimizin ARGE’sinde hem yazılım hemde donanım grubu, bu birleteliği sağlayan kadrosuyla hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde günümüzün ihtiyaçlarnaı en hızlı, güvenilir,güçlü ve doğru bir şekilde cevap verebilmek için Freescale, Renesas ve ARM tabanlı mikrodenetleyici/mikroişlemci kullanarak 8-16-32 bit mimari üzerinde çözüm üretmektedir. Gerçekleştirilen low-level yazılımın yanında embeded tasarımın daha geniş alanda hizmet verebilmesi açısından PC tarafında high-level yazılım ve web tabanlı uygulamalara yanıt verebilmesi açısından da web tabanlı yazılımlarıda gerçekleştirmekteyiz. Freescale Coldfire MCU/MPU ile wireless, zigbee, ethetnet, GPRS, RF uygulamalarıylada endüstriyel otomasyon sistemlerini projelendirme ve özel cihazlarının tasarımı gerçekleştirmekteyiz.   

Elektronik Embedded Tasarım

• Elektronik Kart Tamiri: Endüstride kullanılan makinalarn elektronik kartları, motor sürücüleri, güç kaynakları, CNC, PLC, enkoder, gösterge gibi geniş alandaki kartların tamirini bünyemizde yapmaktayız.

Elektronik Kart Tamiri
AnasayfaÜrünlerHizmetlerHizmetlerŞirket ProfiliBize Ulaşın

2007 © HCT Mühendislik Otomasyon Çözümleri. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Uygulama: Dinamik